Darmowa dostawa od 70,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zakrętki magnetyczne

( ilość produktów: 3 )

Zakrętki Magnetyczne do Silnika

Witamy w naszej hurtowni części do tuningu samochodowego, gdzie znajdziesz wysokiej jakości zakrętki magnetyczne do silnika. Te innowacyjne rozwiązania są coraz bardziej popularne ze względu na swoje zalety i efektywność.

Co to są Zakrętki Magnetyczne do Silnika?

Zakrętki magnetyczne stosowane w silnikach mają na celu zbieranie metalicznych opiłków i drobnych cząstek metalu, które mogą znajdować się w oleju silnikowym lub w układzie smarowania

Właściwości Zakrętek Magnetycznych do Silnika

  • Szybki montaż: Dzięki magnetycznemu mechanizmowi, zakrętki są łatwe do założenia nawet w trudno dostępnych miejscach silnika.
  • Filtracja oleju: Zakrętki magnetyczne umieszczone w zbiorniku oleju lub w korku olejowym silnika służą do przyciągania i zatrzymywania metalicznych opiłków oraz innych drobnych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w oleju silnikowym. Dzięki temu chronią one ruchome części silnika przed ich działaniem i utratą wydajności.
  • Prewencja przed awariami: Regularne stosowanie zakrętek magnetycznych w silniku może pomóc w zidentyfikowaniu problemów z mechaniką silnika na wczesnym etapie, co pozwala na zapobieżenie poważniejszym awariom poprzez monitorowanie zatrzymanych zanieczyszczeń.

Zakrętki Magnetyczne do Silnika - Sklep, Montaż, Działanie

Nasz sklep oferuje szeroki wybór zakrętek magnetycznych do silników różnych marek i modeli samochodów. Doradzimy Ci w doborze odpowiednich zakrętek oraz zapewnimy profesjonalną obsługę podczas zakupów.

Dlaczego Wybrać Nasze Zakrętki Magnetyczne?

  1. Wysoka jakość materiałów - gwarantujemy trwałość i niezawodność.
  2. Szeroki wybór - dostosowane do różnych potrzeb i specyfikacji silników.
  3. Competitive pricing - atrakcyjne ceny i korzystne warunki zakupu.
  4. Profesjonalna obsługa - nasz zespół służy pomocą i fachowym doradztwem.

Zamów Zakrętki Magnetyczne do Silnika Już Dziś!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zakrętek magnetycznych do silników. Znajdź idealne rozwiązanie dla swojego samochodu i ciesz się łatwością obsługi oraz wydajnością Twojego silnika!

pixel