Darmowa dostawa od 70,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oil Catch Tank

( ilość produktów: 41 )

Oil Catch Tank - Montaż, Działanie, Do czego służy

Oil catch tank jest niezwykle przydatnym dodatkiem do systemu olejowego w samochodzie, szczególnie w przypadku pojazdów z turbodoładowaniem. Jest to zbiornik, który służy do separacji oleju z oparów, chroniąc silnik przed zanieczyszczeniami i przedłużając jego żywotność.

Jak działa Oil Catch Tank?

Oil catch tank działa na zasadzie separacji oleju z oparów wydzielanych przez silnik. Gazy te zawierają cząsteczki oleju, które mogą osadzać się w układzie dolotowym, powodując zanieczyszczenia i negatywnie wpływając na wydajność silnika. Oil catch tank zbiera te opary, dzięki czemu czystszy powietrze trafia do silnika.

Montaż Oil Catch Tank

Montaż oil catch tank jest stosunkowo prosty i można go przeprowadzić samodzielnie lub przy pomocy specjalisty. Wymaga to podłączenia do układu dolotowego lub układu odpowietrzającego silnika. Każdy oil catch tank jest dostosowany do określonego modelu pojazdu, dlatego ważne jest wybranie odpowiedniego produktu.

Korzyści z Używania Oil Catch Tank

  • Ochrona silnika: Separacja oleju z oparów chroni silnik przed zanieczyszczeniami.
  • Zwiększenie wydajności: Czystsze powietrze trafiające do silnika może poprawić jego wydajność.
  • Przedłużenie żywotności: Redukcja zanieczyszczeń przyczynia się do dłuższej żywotności silnika.

Znajdź Oil Catch Tank W Naszym Sklepie

Nasz sklep oferuje oil catch tank wysokiej jakości, dostosowane do różnych potrzeb i modeli samochodów. Zapewniamy szeroki wybór, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji!

Zamów oil catch tank już dziś i zadbaj o wydajność i długowieczność swojego samochodu!

pixel