Darmowa dostawa od 70,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pasy bezpieczeństwa

( ilość produktów: 70 )

Pasy Bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa są kluczowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo dzieci oraz dorosłych pasażerów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę pasów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wybierając odpowiednie pasy, dbasz o bezpieczeństwo swoje oraz swojego dziecka podczas każdej podróży.

Dlaczego warto wybrać nasze pasy?

  • Spełniają wszystkie wymagane normy i przepisy
  • Łatwe w montażu i regulacji
  • Komfortowe dla dzieci w różnym wieku

Wymiana Pasów Bezpieczeństwa

Regularna wymiana pasów jest niezbędna dla zachowania ich skuteczności. Pasy, które są zużyte lub uszkodzone, mogą nie zapewnić odpowiedniego poziomu ochrony. Oferujemy wysokiej jakości pasy bezpieczeństwa, które można łatwo zamontować w każdym samochodzie.

Kiedy należy je wymienić?

  • Po każdym wypadku lub kolizji
  • Gdy są widoczne oznaki zużycia
  • Po upływie zalecanego okresu użytkowania

Przepisy Dotyczące Pasów Bezpieczeństwa

Znajomość przepisów dotyczących pasów bezpieczeństwa jest kluczowa dla każdego kierowcy. Przepisy te nie tylko chronią kierowcę przed mandatami, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo wszystkich pasażerów.

Podstawowe przepisy dotyczące pasów bezpieczeństwa

  1. Obowiązek używania pasów bezpieczeństwa przez wszystkich pasażerów
  2. Dostosowanie pasów do wzrostu i wagi dzieci
  3. Zakaz przewożenia dzieci na przednim siedzeniu bez odpowiednich zabezpieczeń

W naszej hurtowni znajdziesz szeroki wybór pasów, które spełniają wszystkie wymagane normy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania odpowiednich produktów, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym.

Odwiedź również nasze inne kategorie, aby znaleźć dodatkowe akcesoria i części tuningowe do Twojego pojazdu. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz profesjonalne doradztwo.

pixel